Aktualności

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

WP_20180804_10_55_06_Pro_0.jpgW ostatnią sobotę tj. 4 sierpnia miał miejsce Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Uroczystego otwarcia dokonali Z-ca Burmistrza Pan Ryszard Zagórski, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Woźniak oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji Pani Krystyna Marć. Impreza zorganizowana została na korcie tenisowym przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do zawodów zgłosiło się sześciu zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w kategorii Open. Zawody rozgrywane były systemem pucharowym do jednego, pełnego seta. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju został Karol Marosz, który w finale pokonał Bartosza Argasińskiego 4:2 (rezygnacja z powodu kontuzji).

Turniej Piłki Nożnej chłopców klas 7 SP i Gimnazjum

WP_20180801_09_48_26_Pro_0.jpgSierpień rozpoczął się Turniejem Piłki Nożnej chłopców klas 7 Szkoły Podstawowej i 2-3 klas Gimnazjum zorganizowanym na boisku Orlika przy Szkole Podstawowej w Jedliczu. W turnieju tym wystartowało tylko 2 drużyny, co wcale nie przeszkodziło na miłe i efektywne spędzenie wolnego czasu. Po zaciętej walce wygrał zespół FC SNYCELKI strzelając 15 goli, tracąc przy tym 6 bramek strzelonych przez drugi zespół FC GORZANDA. Obie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy a każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

II Otwarty Turniej w Siatkówce Plażowej – Grand Prix Gminy Jedlicze

IMG_2485_0.JPG

25 i 28 lipca odbyły się drugie turnieje z cyklu Grand Prix Gminy Jedlicze w Siatkówce Plażowej - kat. gimnazjum, ponadgimnazjalne oraz open.

Trzeci a zarazem finałowy turniej odbędzie się 22 sierpnia (gimnazjum i ponadgimnazjalne ) i 25 sierpnia (open).