Aktualności

Święty Mikołaj na lodowisku GOSiR w Jedliczu

IMG_4308_0.JPGSpotkanie ze Świętym Mikołajem na lodowisku to już stały punkt harmonogramu imprez organizowanych przez nasz ośrodek. Podobnie jak w latach poprzednich Święty Mikołaj w asyście Śnieżynki zawitał do nas w dniu 6 grudnia 2018r. i oczywiście wzbudził duże zainteresowanie oraz wiele emocji wśród licznie zgromadzonych dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.

Atrakcją dwugodzinnej imprezy okazały się zabawy i konkursy dla dzieci i młodzieży.

Wszyscy uczestnicy otrzymali od Św. Mikołaja słodkie upominki, a uczestnicy konkursów dodatkowo darmowe wejściówki na lodowisko.

 

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

GOSiR Jedlicze

 

XIX Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległościowy w Piłce Siatkowej PRO-FAMILIA

DSC03030_0.JPGJuż po raz XIX pasjonaci Piłki Siatkowej spotkali się na Międzynarodowym Rodzinnym Turnieju Niepodległości.

Turniej odbył się na dwóch obiektach sportowych: Szkoła Podstawowa w Ustrobnej, hala sportowa GOSiR w Jedliczu w dniu 18.11.2018.

W zawodach wzięło udział 15 drużyn podzielonych na cztery grupy A , B – zawodowa seniorska

i dwie grupy C, D – drużyny amatorskie

XVII Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości

part_0.jpeg17 listopada na Hali GOSiR w Jedliczu odbył się Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki w ramach którego rozegrano XVII Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorem turnieju był klub UKS 15 Krosno, współorganizatorami byli Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Podkarpacki Okręgowy Związek Judo oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Międzynarodowe zawody zgromadziły blisko 300 judoków z Polski, Ukrainy, Rumunii, Serbii, Czech i Słowacji. Turniej został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik. Patronat Medialny na turniejem objął portal terazkrosno.pl.

Drugi raz z rzędu Krośnieński KKK Drużynowym Wicemistrzem Polski Młodzieżowców

2_0_0.jpgW dniu 10 listopada 2018r. w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate Juniorów i Młodzieżowców zorganizowane przez Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin prowadzony przez shihan Remigiusza Karpińskiego. W zawodach udział wzięło 192 zawodników z 65 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Sędzią głównym mistrzostw był shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym shihan Jacek Czerniec.

XIII Memoriał Bogusława Dziury w Strzelectwie Sportowym

IMG_3712_0.JPGW dniach 9-10 listopada w hali GOSiR w Jedliczu odbyła się kolejna, trzynasta już edycja Memoriału im. Bogusława Dziury. W pierwszym dniu zawodów do rywalizacji stanęło ogółem 86 uczniów z 7 szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z naszego rejonu. Uczniowie rywalizowali w konkurencji karabinu pneumatycznego 10 strzałów na dystansie 10 metrów indywidualnie oraz drużynowo. Zawody rozpoczęły się punktualnie o godzinie 9.00, a ceremonię otwarcia poprowadziła Pani Małgorzata Kusiak - nauczyciel Edukacji dla Bezpieczeństwa z Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu.