Aktualności

Sukces Jakuba Półchłopka - zawodnika sekcji GOSiR

4_0.jpg

Mocny start zanotował Jakub Półchłopek, zawodnik kolarskiej sekcji JEDLICZE TEAM w pierwszych w tym sezonie zawodach – Pucharze Mazowsza w Warszawie.

Do podwarszawskiej miejscowości Wesoła w dniu 6.06.2020 r., po „wydłużonej” przerwie zimowej zjechali zawodnicy liczących się klubów z całej Polski.

Bardzo dobry wynik osiągnął Jakub, który reprezentując naszą Gminę w swojej kategorii „młodzik” zajął wysokie drugie miejsce, na 42 startujących czołowych zawodników tej kategorii.

Był to pierwszy z wyścigów , który wchodzi w skład przygotowań do kluczowych zawodów w tym roku tj. Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Prace remontowe w GOSiR Jedlicze

IMG_9966_0.JPG

W okresie od 12 marca do 8 czerwca 2020 r. Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID – 19 - był zamknięty. Nie był to jednak czas, w którym w Ośrodku nic się nie działo. Staraniem wszystkich pracowników placówki oraz w ramach wykorzystania środków własnych, budynek hali przeszedł gruntowny lifting. Prace polegały na kompleksowym odnowieniu wszystkich pomieszczeń na obiekcie wraz z halą główną i widownią.

Zakres wykonanych prac obejmował:

- uzupełnianie ubytków i malowanie ścian,