Siłownia

Treningi w siłowni prowadzone są przez instruktorów sportu. Trenować może każdy niezależnie od stopnia zaawansowania. Niniejszym pragniemy gorąco zachęcić do skorzystania z bogatej oferty naszej siłowni. Siłownia działająca przy hali sportowej w Jedliczu swoją działalność zapoczątkowała w 2004 roku. Do dnia dzisiejszego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Jedlicze oraz gmin sąsiednich.

Na naszej siłowni panuje miła i koleżeńska atmosfera, a zgromadzony sprzęt treningowy pozwoli Państwu na osiągniecie wyznaczonego celu. Obiekt posiada dwa pomieszczenia do ćwiczeń, przeznaczony jest zarówno dla Pań i Panów w każdym przedziale wiekowym, niezależnie od stopnia zaawansowania. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań proponujemy Państwu ćwiczenia poprawiające kondycję fizyczną, redukujące tkankę tłuszczową lub zwiększające masę mięśniową.

IMG_2272_0.JPG IMG_2274_0.JPG 

Siłownia wyposażona jest w sprzęt umożliwiający wszechstronny trening umięśnienia. Do dyspozycji są zarówno wolne ciężary tj. sztangi i hantle, zalecane głównie w treningu budującym masę mięśniową, jak i maszyny stosowane w cyklach poprawy jakości umięśnienia. W siłowni znajdziecie Państwo nowo zakupiony sprzęt aerobowy tj. rowerek treningowy umożliwiający poprawę wydolności organizmu, profesjonalną bieżnie, orbitrek, stepy itp. Mamy nadzieję, że sprzęt ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem ćwiczących, w szczególności wśród Pań. Klient znajdzie u nas sprzęt renomowanych marek takich jak: Hes, Conan, Szultka, York, Hektor. Różnorodność stanowisk stwarza idealne warunki do treningu obwodowego, a także pozwala na przeprowadzenie specjalistycznego treningu kulturystycznego. Siłowni posiada łącznie 22 stanowiska do ćwiczeń. Zajęcia odbywają się pod okiem instruktorów Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, u których można zaczerpnąć fachowej porady. Klient korzystający z siłowni ma do dyspozycji szatnię wraz z pełnym zapleczem sanitarno – higienicznym. Bezpośrednio przy obiekcie znajdują się także bezpłatne parkingi dla naszych klientów. Chcąc skorzystać z siłowni należy zakupić u obsługi jednorazowy bilet wstępu lub karnet upoważniający do korzystania przez jeden miesiąc od dnia zakupu. Ceny za usługi znajdziemy na stronie głównej w zakładce /Cennik/. Troszcząc się o swoje ciało, inwestujesz we własną przyszłość. Wszystkich sympatyków sportów siłowych zapraszamy do korzystania z naszego obiektu. Dołącz do nas a efekty przerosną Twoje oczekiwania!

IMG_2275_0.JPG IMG_2276_0.JPG

Informacje o korzystaniu z siłowni udzielają instruktorzy ośrodka obsługujący siłownię w godzinach:

 • poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek siłownia czynna jest od godzin rannych tj. 9.00 - 21.30,
 • we środy od 13.30 - 21.30,
 • a w soboty od 10:00 do 15:00.

tel. (13) 43 814 30 wew. 22 oraz sekretariat ośrodka od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00 tel. (13) 43 814 30 wew. 20

IMG_2279_0.JPG IMG_2281_0.JPG


 

SIŁOWNIA

Lp.

Nazwa usługi

Cena (zł)

1

Trening rekreacyjny w siłowni – karnet miesięczny

70 zł / m-c

2

Trening rekreacyjny w siłowni – karnet miesięczny dla studentów do lat 26 (wymagana legitymacja studencka)

60 zł / m-c

3

Trening rekreacyjny w siłowni – karnet miesięczny dla młodzieży z terenu Gminy Jedlicze (wymagana legitymacja szkolna)

50 zł / m-c

4

Trening rekreacyjny w siłowni – karnet miesięczny dla młodzieży spoza terenu Gminy Jedlicze (wymagana legitymacja szkolna)

55 zł / m-c

5

Trening rekreacyjny w siłowni – karnet na 6 wejść

45 zł / m-c

6

Trening rekreacyjny w siłowni – pojedyncze zajęcia

10 zł

7

Trening rekreacyjny na siłowni - pojedyncze zajęcia dla uczniów szkół gimnazjalnych w dniach: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 13.00 - 15.00

5 zł
8

 Trening rekreacyjny na siłonwi - pojrdyncze zajęcia WF dla szkół średnich w ściśle określonych przez Ośrodek dniach i godzinach

5 zł

 

Regulamin bezpieczeństwa korzystania z siłowni.

 1. Siłownia przeznaczona jest do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz zajęć sportowych w zakresie kulturystyki.
 2. Wstęp do siłowni oraz zajęcia mogą odbywać się za ważnymi biletami wstępu lub karnetami.
 3. Ćwiczenia na siłowni wykonuje się w stroju i obuwiu sportowym ( obowiązuje obuwie sportowe na jasnym spodzie )
 4. Po zajęciach wymagane jest pozostawienie porządku – talerze (ciężarki) zdjęte z gryfów, ułożone na swoim miejscu. Kończąc serię ćwiczący zobowiązanie są odłożyć ciężary treningowe na miejscu oraz pozostawić w porządku wszystkie inne urządzenia treningowe, zbędne talerze, sztangielki i sztangi usuwać z miejsca ćwiczeń.
 5. Zobowiązuje się wszystkich użytkowników siłowni do utrzymywania czystości i porządku.
 6. Za ewentualne zniszczenia sprzętu sportowego korzystający z siłowni ponosi odpowiedzialność materialną.
 7. W siłowni zabrania się:
  • wnoszenia i picia napojów alkoholowych,
  • palenia papierosów,
  • przebywania bez zgody instruktora,
  • lekceważenia podstawowych zasad BHP,
  • używania sprzętu i urządzeń siłowych niezgodnie z ich przeznaczeniem,
 8. Za zniszczenie sprzętu siłowego nakłada się karę pieniężną w wysokości poniesionych szkód.
 9. Uczestnicy zajęć, ćwiczący indywidualnie muszą zwracać uwagę na stan aktualnej sprawności fizycznej i wydolność organizmu, dobierając ćwiczenia o odpowiednich obciążeniach i zakresie intensywności. Korzystanie z siłowni odbywa się na własna odpowiedzialność. GOSiR nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z tytułu użytkowania siłowni.
 10. Ćwiczyć wolno tylko pełnosprawnym sprzętem. W przypadku gdy uczestnik zajęć zauważy, że sprzęt sportowy lub urządzenia sportowe mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa winien niezwłocznie powiadomić o tym dyrektora, nauczyciela WF, instruktora lub opiekuna.
 11. Dyrekcja ośrodka nie bierze odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni bez zabezpieczenia.