Nagrodzeni podczas Gali Sportu

gs1_0.jpg

Podczas uroczystej Gali Sportu, która odbyła się 13 lutego br. w Krościenku Wyżnym poznaliśmy nazwiska najpopularniejszych i najlepszych sportowców, trenerów i działaczy z terenu powiatu krośnieńskiego w 2019 roku. Organizatorami wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Krośnie i dziesięć urzędów gmin powiatu krośnieńskiego, w tym Gmina Jedlicze. Wyboru najlepszych dokonała kapituła złożona z organizatorów. Niezmiernie miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych i nominowanych z terenu Gminy Jedlicze znaleźli się: Ireneusz Kasza (Krośnieński Klub Kyokushin Karate), który otrzymał zaszczytny tytuł najlepszego trenera powiatu. W kategorii Sportowiec trzecie miejsce zajęła Katarzyna Kozioł – łuczniczka, mistrzyni Polski Juniorów Młodszych, uczestniczka Mistrzostw Świata - Łuczniczy Uczniowski Klub Sportowy w Jedliczu.

Nominowanym w kategorii Sportowiec został pochodzący z Gminy Jedlicze zawodnik kyokushin karate Gabriel Bożek (Krośnieński Klub Kyokushin Karate), członek Kadry Narodowej Polski.  

Wśród wyróżnionych działaczy znalazł się Wojciech Myśliwiec - Łuczniczy Uczniowski Klub Sportowy w Jedliczu.

Serdecznie dziękuję kapitule za docenienie wybitnych osiągnięć sportowców, trenerów i działaczy z terenu Gminy Jedlicze. Wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym i nominowanym gratuluję i życzę dalszych wielu sukcesów w podejmowanych działaniach jak i w życiu osobistym – mówi Jolanta Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze.

gs3_0.jpg

gs5_0.jpg

gs5a_0.jpg

gs6_0.jpg

gs7_0.jpg

gs8_0.jpg

gs8a_0.jpg

gs9_0.jpg

gs10_0.jpg