Do rywalizacji w IV Edycji Podkarpackiej Ligi Rowerowej, a zarazem Mistrzostw Województwa Podkarpackiego przystąpili Kamila Gierlasińska – 2 miejsce, w kategorii Juniorka Młodsza oraz Tymoteusz Szubra – 5 miejsce, w kategorii Żak I. Tego samego dnia odbywało się kolejne wydarzenie sportowe MTB Czudec gdzie naszą sekcję reprezentowało dwóch zawodników. Krzysztof Jeż startował w kat. M5 natomiast Wiktor Jeż w kat. M1, gdzie zajęli najwyższe miejsca na podium. 21 czerwca odbył się Crossmaraton Kielce, na dystansie FAMILY w kat. F Tymoteusz Szubra zajął 1 miejsce, natomiast Kamila Gierlasińska w kat. FKJ zajęła również najwyższy stopień podium.
Gratulacje!
GOSiR Jedlicze.











































